Aktuálně

VZKAZ VÁM VŠEM OD IVANY:

"Vážení a milí, 
po více letech praktické práce s hlasem cítím potřebu zaznamenat a pojmenovat zkušenosti i podstatné souvislosti tvorby hlasu písemnou formou. To je tedy důvodem mého dočasného utlumení práce v seminářích, ke kterým se velmi ráda opět vrátím.
Ivana Vostárková"

Co to konkrétně znamená?

Letní kurz se konat nebude. V září proběhne ještě jeden víkendový seminář a pak nastane podzimní a zimní pauza. Ivana dopíše vše, co potřebuje, a na jaře znovu rozběhneme semináře. Už nyní přemýšlíme a podnikáme kroky k tomu nabídnout více míst  a nebo více termínů, abychom uspokojily co nejvíce z vás. Stránky budou nadále aktivní, pokud máte zájem dostávat pozvánky na semináře nebo informace od nás, pište nebo volejte.
Pěkné dny všem, Lena K.

5. 3. 2019
Květnový termín je také obsazen, příjímáme pouze náhradníky. Brzy spustíme přihlašování na zářijový kurz. Bude se konat v termínu 14. - 15. 9. 2019. Letní škola z kapacitních důvodů nebude.

22. 1. 2019

Březnový termín je již plně obsazen. Přijímáme pouze náhradníky. V květnu zbývá několik volných míst. Jednáme s Ivanou o přidání termínu s největší pravděpodobností na začátku léta/prázdnin, takové menší "letní škole". Pokud máte zájem o zaslání pozvánky, napište nám.

Jinak nadále prosím o trpělivost, máme doma malé miminko, počítejte prosím s trochu delší dobou než vám odpovím. Pokud budete chtít něco vyřídit rychle, raději volejte. Děkuji za pochopení. Lenka K.