Aktuální semináře a workshopy

Hlas jako obraz sebepojetí I. a II.

6. - 7. října 2018 - kurz je plně obsazen včetně náhradníků

1. - 2. prosince 2018 - kurz je obsazen, je možné přihlásit se na místo náhradníka

Galerie Podkroví, Husova 9, Praha 1

Hlas není pouhým nosičem slov, není jen sluhou procesu myšlení. Jeho zvuk o nás pravdivě vypovídá. Slovem umíme lhát velmi zručně, hlasem nikdy. Hlas sám o sobě je schopen obsáhnout všechno naše bytí: radost, smutek, nářek, zamilování, vztek, cokoliv. Je přítomen při narození i v okamžiku smrti. Hlas, to je naše "mohoucnost", přirozený projev naší bytosti - naší jedinečnosti. Abychom ho mohli očistit, plně rozvinout, je třeba přijmout svoji živočišnost. Hlasem se projevuje naše prapůvodní schopnost vyjadřovat emoce. 

Dnes nám často chybí odvaha se takto projevovat. Máme představu, jak bychom chtěli působit, a na úkor toho potlačujeme své pravé vlastnosti. Investujeme energii do toho, jak chceme být vnímáni, namísto toho kým skutečně jsme. Náš osobitý jedinečný hlas, který odráží naši skutečnou pravdivou kvalitu, potom nezní, zůstává ukryt, potlačen. 

Společně budeme hledat svůj původní hlas, abychom se mohli setkat s tím, kým skutečně jsme. Cestou osvobozování hlasu se nám může vrátit síla projevit své tvůrčí schopnosti, přijmout sami sebe, svou jedinečnost, neopakovatelnost.

Seminář je určen všem, kdo mají o práci zájem bez ohledu na zkušenosti i účast v předešlých seminářích. Tentokrát ho koncipujeme jako dvoudílný. Půjdeme více do hloubky a budeme se  déle pozastavovat nad jednotlivými fázemi, budeme je více zkoumat, abychom jimi mohli plně projít a zažili si je. Přesto zůstáváme otevřeni možnosti účastnit se i pouze jednotlivých částí. Začít můžete kdykoliv a jakkoliv.


Místo konání: Galerie Podkroví, Husova 9, Praha 1
 6. - 7. října 2018 
a
1. - 2. prosince 2018

so 9 - 18 h, ne 9 - 17 h
Cena za cyklus: 6.500 Kč 
Cena za účast na jedné části: 3 500 Kč

Přihlášení proveďte pomocí formuláře nebo emailem na adresu dechahlas@gmail.com (uveďte prosím své jméno, příjmení a telefon). Do poznámky uveďte, zda se hlásíte na obě části semináře, případně na který z nich. Registrace je platná po zaplacení zálohy 2 000 Kč (1 000 Kč v případě pouze jedné části) na účet číslo 1021949017/3030. Do zprávy pro příjemce uveďte prosím své jméno. Záloha je nevratná. Po zaplacení zálohy obdržíte podrobné informace. Pokud budete potřebovat vystavit fakturu, dejte mi to prosím vědět dopředu. Děkuji.

Kontakt: Lenka Kubínová, Email: dechahlas@gmail.com, Tel: 776 385 698