Aktuální semináře 

Hlas jako obraz sebepojetí - KAPACITA NAPLNĚNA

1. - 2. června 2024, Praha

Loreto, Štorchova 1555/5, 180 00 Praha 8 - Libeň

Maximální kapacita: 25 účastníků


Hlas není pouhým nosičem slov, není jen sluhou procesu myšlení. Hlas o nás vždy pravdivě vypovídá. Slovem umíme lhát velmi zručně, hlasem nikdy. Jsme jím schopni projevit všechny citlivé proměny prožívání sama sebe. Hlas, to je naše "mohoucnost", přirozený projev naší bytosti - naší jedinečnosti. Abychom ho mohli plně rozvinout, je třeba přijmout i svou živočišnost. Hlasem se projevuje naše prapůvodní schopnost vyjadřovat emoce.

Dnes nám často chybí odvaha se takto projevovat. Máme představu, jak bychom chtěli působit, a na úkor toho potlačujeme své pravé vlastnosti. Investujeme energii do toho, jak chceme být vnímáni, namísto toho kým skutečně jsme. Náš osobitý jedinečný hlas, který odráží naši skutečnou pravdivou kvalitu potom nezní, zůstává ukryt, potlačen.

Společně budeme hledat svůj původní hlas, abychom se mohli setkat s tím, kým skutečně jsme. Cestou osvobozování hlasu se nám může vrátit síla projevit své tvůrčí schopnosti, přijmout sami sebe, svou jedinečnost, neopakovatelnost.

K účasti na semináři nejsou třeba žádné předchozí zkušenosti či semináře, potřebujete pouze chuť začít zkoumat svůj hlas. Začít je možné kdykoliv a jakkoliv.

  • 1. - 2. června 2024
  • sobota: 9 - 18 hod., neděle: 9 - 17 hod.
  • Cena: 5.700,- Kč
  • Místo konání: centrum LoretoŠtorchova 1555/5, 180 00 Praha 8 - Libeň