Aktuální semináře a workshopy

Hlas jako obraz sebepojetí III.

14. - 15. září 2019 (navazuje na jarní cyklus)


Galerie Podkroví, Husova 9, Praha 1

Hlas není pouhým nosičem slov, není jen sluhou procesu myšlení. Jeho zvuk o nás pravdivě vypovídá. Slovem umíme lhát velmi zručně, hlasem nikdy. Hlas sám o sobě je schopen obsáhnout všechno naše bytí: radost, smutek, nářek, zamilování, vztek, cokoliv. Je přítomen při narození i v okamžiku smrti. Hlas, to je naše "mohoucnost", přirozený projev naší bytosti - naší jedinečnosti. Abychom ho mohli očistit, plně rozvinout, je třeba přijmout svoji živočišnost. Hlasem se projevuje naše prapůvodní schopnost vyjadřovat emoce. 

Dnes nám často chybí odvaha se takto projevovat. Máme představu, jak bychom chtěli působit, a na úkor toho potlačujeme své pravé vlastnosti. Investujeme energii do toho, jak chceme být vnímáni, namísto toho kým skutečně jsme. Náš osobitý jedinečný hlas, který odráží naši skutečnou pravdivou kvalitu, potom nezní, zůstává ukryt, potlačen. 

Společně budeme hledat svůj původní hlas, abychom se mohli setkat s tím, kým skutečně jsme. Cestou osvobozování hlasu se nám může vrátit síla projevit své tvůrčí schopnosti, přijmout sami sebe, svou jedinečnost, neopakovatelnost.

Seminář je koncipován jako pokračování jarního cyklu. Je však určen i ostatním, kdo mají o práci zájem. Půjdeme více do hloubky a budeme se  déle pozastavovat nad jednotlivými fázemi, budeme je více zkoumat, abychom jimi mohli plně projít a zažili si je. 

K účasti na semináři nejsou třeba žádné předchozí zkušenosti či semináře, potřebujete pouze chuť začít zkoumat svůj hlas. Začít je možné kdykoliv a jakkoliv.

Místo konání: Galerie Podkroví, Husova 9, Praha 1

14. - 15. září 2019

so 9 - 18 h, ne 9 - 17 h
Cena: 3.500 Kč 

Přihlášení proveďte pomocí formuláře nebo emailem na adresu dechahlas@gmail.com (uveďte prosím své jméno, příjmení a telefon). Registrace je platná po zaplacení zálohy 1 000 Kč na účet číslo 1021949017/3030. Do zprávy pro příjemce uveďte prosím své jméno. Záloha je nevratná. Po zaplacení zálohy obdržíte podrobné informace. Pokud budete potřebovat vystavit fakturu, dejte mi to prosím vědět dopředu. Děkuji.

Kontakt: Lenka Kubínová, Email: dechahlas@gmail.com, Tel: 776 385 698