Aktuální semináře a workshopy

Hlas jako obraz sebepojetí I. a II.

23. - 24. března a 11. - 12. května 2019


Galerie Podkroví, Husova 9, Praha 1

Hlas není pouhým nosičem slov, není jen sluhou procesu myšlení. Jeho zvuk o nás pravdivě vypovídá. Slovem umíme lhát velmi zručně, hlasem nikdy. Hlas sám o sobě je schopen obsáhnout všechno naše bytí: radost, smutek, nářek, zamilování, vztek, cokoliv. Je přítomen při narození i v okamžiku smrti. Hlas, to je naše "mohoucnost", přirozený projev naší bytosti - naší jedinečnosti. Abychom ho mohli očistit, plně rozvinout, je třeba přijmout svoji živočišnost. Hlasem se projevuje naše prapůvodní schopnost vyjadřovat emoce. 

Dnes nám často chybí odvaha se takto projevovat. Máme představu, jak bychom chtěli působit, a na úkor toho potlačujeme své pravé vlastnosti. Investujeme energii do toho, jak chceme být vnímáni, namísto toho kým skutečně jsme. Náš osobitý jedinečný hlas, který odráží naši skutečnou pravdivou kvalitu, potom nezní, zůstává ukryt, potlačen. 

Společně budeme hledat svůj původní hlas, abychom se mohli setkat s tím, kým skutečně jsme. Cestou osvobozování hlasu se nám může vrátit síla projevit své tvůrčí schopnosti, přijmout sami sebe, svou jedinečnost, neopakovatelnost.

Seminář je určen všem, kdo mají o práci zájem bez ohledu na zkušenosti i účast v předešlých seminářích. Je koncipován jako dvoudílný. Půjdeme více do hloubky a budeme se  déle pozastavovat nad jednotlivými fázemi, budeme je více zkoumat, abychom jimi mohli plně projít a zažili si je. Můžete se ale účastnit i jednotlivých víkendů. Začít je možné kdykoliv a jakkoliv.


Místo konání: Galerie Podkroví, Husova 9, Praha 1
23. - 24. března 2019
a
11. - 12. května 2019

so 9 - 18 h, ne 9 - 17 h
Cena za cyklus: 6.500 Kč 
Cena za účast na jedné části: 3 500 Kč

Přihlášení proveďte pomocí formuláře nebo emailem na adresu dechahlas@gmail.com (uveďte prosím své jméno, příjmení a telefon). Do poznámky uveďte, zda se hlásíte na obě části semináře, nebo na kterou část. Registrace je platná po zaplacení zálohy 2 000 Kč pro oba víkiendy,  1 000 Kč v případě jednoho víkendu, na účet číslo 1021949017/3030. Do zprávy pro příjemce uveďte prosím své jméno. Záloha je nevratná. Po zaplacení zálohy obdržíte podrobné informace. Pokud budete potřebovat vystavit fakturu, dejte mi to prosím vědět dopředu. Děkuji.

OBA SEMINÁŘE JSOU PLNĚ OBSAZENÉ, PŘIJÍMÁME POUZE NÁHRADNÍKY. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.

Kontakt: Lena Kubínová, Email: dechahlas@gmail.com, Tel: 776 385 698